Pracownia dekoracji i wizażu to połączenie mojej pasji, pracy oraz sposób wyrażenia siebie. Zanim znalazłam zajęcie, w którym się zrealizuję, doświadczyłam kilku prób odnajdowania zawodowej ścieżki i nietrafnie obranych przeze mnie kierunków. Przebycie tej drogi dało mi pewność, że to, czym się zajmuję, jest nie tylko codzienną pracą. Jest przede wszystkim moja pasją, której realizowanie nie ma nic wspólnego z ciążącym poczuciem obowiązku. To czysta przyjemność.

Dekoracje ślubne

Pierwszym sygnałem, który skłonił mnie do myślenia o dekorowaniu było moje zainteresowanie kwiatami, ich kompozycjami, upiększaniem wnętrz, przedmiotów, uświetnianiem rodzinnych uroczystości – w tym również własnego ślubu. Kolejnym dużym krokiem była praca za granicą, gdzie zdobyłam wiedzę i umiejętności, które dodały mi pewności siebie i pozwoliły działać już na własny rachunek. Tworzę dekoracje oryginalne i za każdym indywidualnie dopasowane do charakteru uroczystości. Nie powielam pomysłów, a inspiracji mi nie brakuje. Każda Para Młoda ma własne wyobrażenie o Tym najważniejszym w Ich życiu dniu, a dla mnie nie istnieje nic przyjemniejszego niż wcielanie w życie coraz to nowych idei.

Każde zlecenie poprzedzone jest wspólnym spotkaniem, w trakcie którego z uwagą wysłuchuję życzeń Klienta oraz kreuję odpowiednią wizję dekoracji.

 

Wizaż

Wizaż to druga moja pasja. Jestem absolwentką Wizażu i Stylizacji w Art Color Models w Rzeszowie oraz samoukiem, który wytrwale doskonali swoje umiejętności przez realizację coraz to nowych stylizacji.

Wizaż to jest to, co naprawdę kocham. Jestem szczęśliwa, że robię w życiu to, co sprawia mi tak ogromną satysfakcję. Jednocześnie mam świadomość, że moją pasją pomagam innym poczuć się wyjątkowo. Lubię swoja pracę - zwłaszcza za jej kreatywność i potrzebę ciągłego doskonalenia się. Kreowanie czyjegoś wizerunku to wspaniałe wyzwanie twórcze.

Do każdej osoby podchodzę z pełnym profesjonalizmem. Wśród moich Klientów każdy jest inny i traktowany indywidualnie. Wykonuję makijaże, które przede wszystkim wydobywają i podkreślają naturalne piękno kobiety, są zawsze idealnie dobrane do typu urody, charakteru, temperamentu i okoliczności. Pomagam w budowaniu własnego wizerunku, który w obecnym świecie jest kluczowym elementem osiągania sukcesu. Z całej gamy obowiązujących trendów zawsze wybieram to, co jest zgodne z dotychczasowym stylem i osobowością Klientki/Klienta.

Pracuję na profesjonalnych produktach renomowanych marek, takich jak Make up Forever, Mac, The Balm, Kryolan, Sleek, Inglot, Zoeva, itp.